"Ми грали, щоб лишитися в УПЛ": Костишин прокоментував сенсаційну перемогу над Кривбасом
Головний тренер Колоса Руслан Костишин поділився думками після перемоги над Кривбасом (1:0) у матчі 28-го туру УПЛ.

Руслан Костишин / Фото: ФК Колос
– Чесно кажучи, ми грали, щоб лишитися в УПЛ. Перепрошую, бо я зірвав голос. Я зараз помічника покличу – хай на все відповість.
Я просто хочу всіх привітати, студію привітати, свою команду, привітати президента. Тому що він заслуговує, щоб у команди була набагато краща позиція, це не місце Колоса. А ми грали сьогодні на результат. Так, може, не така якісна гра, але ми грали на результат.
– Ви голос зірвали, вас місцева публіка не відпускала сьогодні. Особлива перемога для вас сьогодні? Ви тут, як свій?
– Ну, ви бачили, як публіка до мене ставиться. Напевно, свій, напевно, не даремно провів тут 6 років – напевно, запам’ятали.
– Зірваний голос. Цікаво, скільки ви кілометрів набігали сьогодні. Треба, напевно, датчик на спині вішати, бо у вас ніби здвоєний фланг з Алефіренком був.
– Це стиль, це мій характер, це психоматика моя. Якщо я буду по-іншому, то футболісти розгубляться, тому що вони звикли бачити тільки таке, – сказав Костишин для УПЛ ТБ.
До слова, наразі Колос посідає 10-те місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги з 32 очками. Відрив команди від зони перехідних матчів становить 7 балів.
Колос на виїзді сенсаційно здолав Кривбас і подарував Карпатам розкішний шанс на єврокубки

