Металіст оголосив про повернення легіонера, який вигравав срібло УПЛ

Бразильський оборонець Габріель Гомес знову виступатиме в Україні.

Габріель Гомес / ФК Металіст

Габріель Гомес / ФК Металіст

Олег Василишин
Олег Василишин Журналіст

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Центральний захисник Габріель Гомес повернувся у Металіст, повідомляє офіційний сайт "жовто-синіх".

до речі
відео дня
реклама

25-річний футболіст, який належить бразильському клубу Інтер де Мінас, виступатиме за харківську команду на правах оренди до кінця сезону.

Нагадаємо, Гомес грав за Металіст з липня 2023 року і покинув команду 1 серпня. Минулого сезону він у 27-ми матчах за харків'ян забив 2 голи.

До слова, раніше бразилець виступав за СК Дніпро-1 і навіть завоював срібні медалі УПЛ сезону 2022/23. Transfermarkt оцінює гравця у 300 тисяч євро.

"Район, де я виріс, найбільше постраждав від знищення Каховської ГЕС": Караваєв – про ЛЄ, збірну і батьків в окупації

реклама