Металіст 1925 достроково розірвав контракти з легендою Динамо та скандальним екс-гравцем Полісся

Харківський клуб попрощався з досвідченими виконавцями, які не вписалися у схему Патріка ван Леувена.

Денис Гармаш / ФК Металіст 1925

Денис Гармаш / ФК Металіст 1925

Олег Василишин
Олег Василишин Журналіст

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Півзахисник Денис Гармаш та захисник Вадим Червак залишили Металіст 1925, повідомляє офіційний сайт клубу.

до речі
відео дня
реклама

Контракт обох гравців були чинними до 30 червня 2025 року, однак сторони вирішили достроково припинити співпрацю.

Нагадаємо, 25-річний Червак, який увійшов в історію українського футболу поштовхом у спину арбітрині Софії Причини за часів виступів у Поліссі, став гравцем харківського клубу в липні 2023 року і відіграв 19 матчів.

34-річний Гармаш приєднався до команди в січні 2024 року. Відтоді провів за головну команду 15 матчів, в яких забив 2 голи. Також у його доробку один поєдинок у складі Металіста 1925 Б. Раніше легенда Динамо натякнув, що швидше за все завершить кар'єру футболіста.

"Селя "підмалював" і мене погнали з поля": персона non grata, легендарний гол Паньківу, Лалатовіч і "Жди меня"

реклама