Мессі прокоментував статус найкращого бомбардира в історії ЧС – Лео здивував заявою про Роналдо
Нападник збірної Аргентини Ліонель Мессі підкорив чергове досягнення.

Ліонель Мессі / Фото EFE

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Зірка збірної Аргентини Ліонель Мессі оформив хет-трик у матчі проти Алжиру в 1 турі ЧС-2026 та тепер посідає 1 місце серед найкращих бомбардирів в історії Мундіалів поруч з Мірославом Клозе – 16 голів. Нападник Інтер Маямі прокоментував своє досягнення.
"Це честь – бути там, зважаючи на те, що означає перебувати поряд із Клозе. Роналдо теж там, але, гадаю, це нічого не означає. Мбаппе теж там – він сьогодні оформив дубль. Це просто статистика й нічого більше.
Хоча можливість конкурувати з усіма ними й викликає гордість, для мене це не має значення. Роналдо, з тих, кого я бачив, був одним із найвеличніших, і він не на першому місці – тобто все це так і залишається просто статистикою", – цитує Лео TyC Sports.
Нагадаємо, що у наступному матчі ЧС-2026 збірна Аргентини зустрінеться з Австрією у понеділок, 22 червня. Початок матчу заплановано на 20:00 за київським часом.

