Лужний оцінив перспективи Шовковського на посаді наставника Динамо: "Не знаю його як тренера"

Легенда "біло-синіх" Олег Лужний поділився очікуваннями від призначення Олександра Шовковського виконувачем обов'язків головного тренера киян.

Олександр Шовковський / Фото О. Щербицької

Олександр Шовковський / Фото О. Щербицької

"Я не знаю, що Шовковський являє собою як тренер, тому не можу про це говорити.

до речі
відео дня
реклама 21+

Все буде видно за результатами, які продемонструє Динамо. Я бажаю йому лише успіху і хочу, аби в Олександра все вийшло. Я кожному тренеру киян бажаю повернути славу Динамо і знову підняти його до вершин, яких заслуговує цей легендарний клуб.

І взагалі сподіваюсь, що і Динамо, й інші українські клуби докладуть усіх зусиль для відродження рівня нашого чемпіонату часів 10-15-річної давнини. Саме в той період, на мою думку, українська Ліга була на високому та якісному рівні і була конкурентною у Європі", – сказав Лужний в інтерв'ю Sportarena.

Нагадаємо, 48-річний Шовковський раніше вже виконував обов'язки головного тренера Динамо наприкінці сезону 2022/23. Тоді Луческу був на лікарняному, але керував процесом віддалено. Тепер же знаменитий воротар має повний карт-бланш від керівництва.

відео дня

Відставка Луческу катастрофічно запізнилася, а на Шовковському світ клином не зійшовся

реклама