Ліверпуль покарав фаната за скандальний банер з Оріджі
Ліверпуль визначився із покаранням для вболівальника за банер з Дівоком Оріджі у матчі Ліги чемпіонів проти Генка.

Фанати Ліверпуля / Reuters
Будь в курсі спортивних новин першим
Вболівальник Ліверпуля тимчасово дискваліфікований за образливий банер із зображенням нападника Дівока Оріджі, повідомляє Sky Sports.
Після ретельного розслідування Ліверпуль встановив особистість фаната, який вивісив плакат із бельгійським форвардом. Поки мерсисайдці визначатимуть остаточне покарання вболівальнику, йому тимчасово заборонено відвідувати матчі "червоних", а всі придбані ним квитки будуть анульовані з відшкодуванням вартості.
Нагадаємо, під час матчу Ліги чемпіонів проти Генка (4:1) хтось із уболівальників вивісив на стадіоні банер, на якому був зображений Дівок Оріджі з великим пенісом і кубком Ліги чемпіонів. Банер був знятий ще до початку гри, а англійський клуб негайно засудив поведінку своїх фанатів та пообіцяв вжити заходів.