Ліга Європи 2024/25 офіційно стартувала: Гура почав із домашньої поразки

У четвер, 11 липня, відбулися перші матчі 1-го раунду кваліфікації Ліги Європи.

Маріуш Лупу / gsp.ro

Маріуш Лупу / gsp.ro

Олекса Бик Журналіст

Ліга Європи, 1-й раунд кваліфікації. Перші матчі

Ельфсборг – Пафос – 3:0

Голи: Зенелі, 9, Хульт, 58, Фрік, 82

Пакш – Корвінул – 0:4

Голи: Буш, 9, Лупу, 45+2, 86, 90+3

Шериф – Зіра – 0:1

Гол: Волкові, 88

Ружомберок – Тобол – 5:2

Голи: Габріел, 11, Селекі, 40, Мали, 45+2, 88, Мадленак, 77 – Івановіч, 8, Хенен, 45

Ботев – Марібор – 2:1

Голи: Уджа, 9, Ілієв, 74 – Сірвиш, 19

Вісла (Краків) – Лапі – 2:0

Голи: Сапала, 2, Родадо, 90+5

Український наставник Шерифа Юрій Гура стартував у єврокубковій кампанії з домашньої поразки. Віце-чемпіон Молдови поступився на своєму полі азербайджанській Зірі, пропустивши єдиний гол на 88-й хвилині зустрічі. Після матчу Гура зазначив, що поступатися в такому матчі було дуже прикро: "У суперника один удар у площину, один момент – і гол".

до речі
відео дня
реклама 21+

В інших матчах вечірнього слота Ельфсборг, Корвінул і Ружомберок здобули впевнені перемоги з різницею в три-чотири м'ячі. Але лише в одному матчі глядачі побачили хет-трик – форвард Маріуш Лупу з Корвінула тричі вразив у гостях ворота угорського Пакша. Два з цих трьох м'ячів він забив у компенсований час до обох таймів.

відео дня

Краківська Вісла, що представляє другий польський дивізіон (як переможець національного Кубка) здолала в першому матчі ковоський Лапі. Причому обидва голи було забито в дебюті та наприкінці зустрічі: на другій хвилині рахунок відкрив опорний півзахисник Ігор Сапала, а в компенсований час збільшив один із численних іспанців команди Анхель Родадо.

реклама