Лідер Вереса порвав хрести і потребує операції – гравець вилетів щонайменше на півроку

Рівненський клуб зазнав серйозної втрати на залишок сезону – Євген Паст найближчим часом ляже під ніж.

Євген Паст / ФК Верес

Євген Паст / ФК Верес

Олег Василишин Журналіст

Голкіпер Вереса Євген Паст пропустить щонайменше шість місяців через ушкодження коліна, якого футболіст зазнав у матчі 23-го туру УПЛ проти Оболоні (3:0), повідомляє офіційний сайт "червоно-чорних".

до речі
відео дня
реклама 21+

Після поглибленого обстеження лікарі діагностували у воротаря розрив хрестоподібної зв'язки та ушкодження меніска. На футболіста чекає операція та щонайменше півроку відновлення.

Нагадаємо, Євген Паст не зумів дограти матч проти "пивоварів" – на 82-й хвилині поєдинку він невдало впав, відбиваючи удар суперника і був змушений достроково залишити поле.

У поточному сезоні 36-річний кіпер провів за Верес 15 матчів в УПЛ, в яких пропустив 22 голи (ще у 4 поєдинках відстояв "на нуль"). Його контракт з рівнянами чинний до літа 2024 року.

Верес розгромив Оболонь і очолив групу аутсайдерів УПЛ – промахи по порожніх воротах не стали проблемою

реклама