Леоненко жорстко розніс захисника Динамо за помилки у Класичному: "Кого хвилює, що він молодий?"

Екс-гравець Динамо Віктор Леоненко висловився про виступ захисника "біло-синіх" Тараса Михавка у поєдинку проти Шахтаря (2:2).

Шахтар – Динамо – 2:2 / ФК Шахтар

Шахтар – Динамо – 2:2 / ФК Шахтар

Анастасія Прокопчук Журналістка
Огляд матчу

– Ваша думка про Михавка? Він помилився в моменті з пенальті, але багато експертів відзначають його потенціал, що він може вирости в другого Забарного.

– Передавайте привіт таким експертам. Михавко відзначився зі знаком мінус двічі. Спочатку обрізався у середині поля, а потім привіз необов’язковий пенальті у свої ворота.

до речі
відео дня
реклама 21+

Він уже на шостій хвилині себе проявив. Молодець! Кого хвилює, що він молодий? Рахунок 0:1 зробив. До рівня Забарного всі можуть вирости. Ключове слово – можуть. Я побачив, що Михавко привіз гол у свої ворота і зробив дві дитячі помилки за 30 секунд – обрізався в середині поля і заробив непотрібний пенальті , – сказав Леоненко у коментарі BLIK.

До слова, цього сезону Михавко провів за Динамо 36 матчів у всіх турнірах, у яких відзначився одним голом та двома результативними передачами.

"Треба бути дурнем, щоб впустити титул": Динамо крутить педалі на місці, Пушіч має залишитись, слова екс-жони СаШо

реклама