Леко зізнався, з якими динамівцями підтримує стосунки – географія здивувала

Екс-півзахисник київського Динамо Єрко Леко розповів про дружбу з колишніми одноклубниками.

Єрко Леко / ФК Динамо Київ

Єрко Леко / ФК Динамо Київ

"Найбільше зідзвонюємося з Гораном Саблічем, адже живемо в одній країні та з Марісом Верпаковскісом. Також спілкуємося з Чернатом, Пєєвим, Ель Каддурі, Нінковічем.

до речі
відео дня
реклама 21+

Бачилися з Ребровим та Дмитруліним, трохи переписуємося з Шацьких у соцмережах. Також хороші відносини були з Несмачним, але вже давно не бачив його. Зідзвонювалися з Родолфо – він мені навіть надіслав свою футболку з Бразилії. Це друзі, які залишилися на все життя.

Незважаючи на те, що Динамо я залишав не дуже добре, відмовлявся підписувати новий контракт, через що півроку провів у дублі – у мене з усіма залишилися чудові стосунки: і з президентом, з яким ми бачилися, уже коли я виступав в Монако, і з іншими співробітниками клубу", – сказав Леко в інтерв'ю офіційному сайту Динамо.

Нагадаємо, хорватський хавбек захищав кольори Динамо у 2002-2006 роках. З "біло-синіми" Єрко двічі ставав чемпіоном України та ще тричі здобував Кубок країни.

відео дня

"Спадщина Лобановського зіграла злий жарт": Хацкевич, Ребров, Гармаш, Циганков і Ко – очима польського фана Динамо

реклама