Легіонер Динамо перейде до європейського клубу, який зганьбився матчем з росіянами – кияни нібито блокували трансфер

Вінгер Жерсон Родрігес, права на якого належать Динамо, продовжить кар'єру в братиславському Словані.

Жерсон Родрігес (праворуч) / фото: IMAGO

Жерсон Родрігес (праворуч) / фото: IMAGO

Микита Ковальчук
Микита Ковальчук Журналіст

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Родрігес стане другим зимовим новачком Слована Братислава, повідомляє видання Sport.aktuality.sk.

до речі
відео дня
реклама

Люксембуржець покликаний замінити найкращого бомбардира команди Александара Чавріча. Після скандалу зі Слованом, який зіграв поєдинок з московським Динамо, повідомлялось, що київське Динамо відмовилось відпускати Жерсона саме до клубу з Братислави.

Нагадаємо, Родрігес перейшов у Динамо влітку 2019 року за 2 млн євро. У складі "біло-синіх" зіграв 53 матчі та забив 9 м'ячів, ставши чемпіоном, а також володарем Кубка та Суперкубка України. Останні два сезони Жерсон провів у оренді, виступаючи в чемпіонатах Франції (Труа), Туреччини (Еюпспор, Сівасспор) та Саудівської Аравії (Аль-Вехда). Його контракт з киянами чинний до 30 червня 2024 року. Transfermarkt оцінює гравця в 1,7 млн євро.

Динамо виграло перший матч у 2024 році, 6 голів – шоу Ваната, Бражка і Беніто засмутило Шацьких з пікантним присмаком

реклама