Козловський готовий відмовитись від Руху та очолити Карпати

Президент Руху Григорій Козловський висловив готовність тимчасово очолити львівські Карпати.

Григорій Козловський / фото: ФК Рух

Григорій Козловський / фото: ФК Рух

"Нам потрібно підставити плече і врятувати пацієнта, який, як написано на сайті Карпат, лежить вже з датами народження і смерті.

до речі
відео дня
реклама 21+

Це буде один рік, максимум два. У нинішніх інвесторів ніхто не купить клуб навіть за гривню. Вони штамп несуть третій тиждень, можливо донесуть. Може, їм GPS подарувати. У Львові точно знайдеться інвестор, який за рік-два віддасть міській владі 50 або 100 мільйонів гривень. Це питання діалогу.

Я готовий скласти з себе повноваження президента Руху і на рік стати виконувачем обов'язків чогось там у Карпатах. Я гарантую, що врятую їх. Я створю у Львові пул бізнесменів, власників і влади, які будуть зацікавлені в цьому, а потім повернуся у своє дітище", – цитує Козловського Трибуна з посиланням на НТА.

"Легіонери хотіли бойкотувати ще наприкінці першого кола": Карпати зсередини – 4-місячні борги, шок і туманне майбутнє

YouTube video thumbnail for video ID: fHzOVipv5gw
реклама