Конте покараний серйозною дискваліфікацією і штрафом – він ображав арбітра в матчі з Інтером

Головний тренер Наполі Антоніо Конте дискваліфікований на два матчі.

Антоніо Конте / ANSA

Антоніо Конте / ANSA

Олекса Бик
Олекса Бик Журналіст

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Антоніо Конте дискваліфікували на дві гри.

до речі
відео дня
реклама

56-річний фахівець отримав червону картку під час матчу з Інтером у 20-му турі Серії А (2:2) – він кинув пляшку і кричав в обличчя резервному арбітру після призначення пенальті на користь "нерадзуррі".

За образи на адресу резервного судді Конте дискваліфікували на два матчі і оштрафували на 15 000 євро. Він не зможе керувати командою в іграх з Пармою і Сассуоло.

Інтер і Наполі розіграли яскраву нічию – Мактоміней двічі врятував чемпіона Італії

реклама