Колос продовжив контракти з двома гравцями – серед них екс-півзахисник Динамо

Двоє лідерів ковалівського клубу ще на рік залишаться у таборі "хліборобів".

Віталій Гавриш і Вадим Мілько / ФК Колос

Віталій Гавриш і Вадим Мілько / ФК Колос

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Одразу два футболісти Колоса продовжили угоди зі своїм клубом на рік, повідомляє офіційний сайт ковалівської команди.

до речі
відео дня
реклама

Підписи під новими контрактами поставили капітан команди Віталій Гавриш та екс-динамівець Вадим Мілько.

Нагадаємо, Гавриш перейшов у команду Руслана Костишина у 2016 році і за цей час зіграв 94 матчі, в яких забив 16 голів. Мілько приєднався до табору ковалівців у 2017-му і встиг провести 75 поєдинків і тричі вразити ворота суперника.

Колос після 25-ти турів УПЛ посідає шосту сходинку турнірної таблиці, набравши 26 очок. Свій наступний поєдинок команда проведе вже 14 червня проти лідера чемпіонату Шахтаря.

"Мазяр триповерховим гнув – до бійки доходило": лідер Колоса – про втрачений шанс у Динамо і півня на тренуванні Вереса

реклама