Кобра зніметься з Першої ліги, – ЗМІ

Харківська Кобра близька до зняття зі змагань Першої ліги вже після 3-го туру.

ФК Кобра / Фото з соцмереж

ФК Кобра / Фото з соцмереж

Харківський клуб Кобра, який створений минулого сезону на основі колишнього Геліоса, може оголосити про зняття з розіграшу Першої ліги, повідомляє sportarena.

За інформацією видання, нові власники клубу не поспішають повноцінно вступати в свої права.

до речі
відео дня
реклама

Колишній президент Геліоса Олександр Гельштейн поки залишається юридичним власником клубу. Очільник команди не має наміру оплачувати борги Кобри, які накопичуються зі старту сезону.

Остаточне рішення з цього питання буде прийнято, швидше за все, в п'ятницю, 10 серпня. За неофіційними даними, гравці та працівники харківського клубу вже звільнені.

Нагадаємо, після 3-х турів Кобра займає останню сходинку турнірної таблиці Першої ліги.

реклама