Кальярі став останнім новачком Серії А – легендарний тренер прийшов серед сезону і створив справжнє диво

Кальярі обіграв Барі в другому матчі плей-офф за право вийти в Серію А.

ФК Кальярі

ФК Кальярі

Серія В, плей-офф

Барі – Кальярі – 0:1

Гол: Паволетті, 90+4

Перша зустріч завершилася внічию. Сьогодні Кальярі потрібна була виключно перемога. Барі влаштовувала навіть нічия – вони пройшли б далі, оскільки краще завершили регулярний сезон. Все до того і йшло, але Паволетті вже у компенсований час влаштував свято для Сардинії.

до речі
відео дня
реклама 21+

Варто зауважити, що справжнім автором дива став Клаудіо Раньєрі. Легендарний тренер очолив Кальярі наприкінці минулого року, коли команда йшла на 14 місці. У підсумку, острів'яни піднялися на 5-те, а в плей-офф пройшли Венецію, Парму і Барі.

Нагадаємо, що раніше новачками Серії А стали Фрозіноне та Дженоа. Натомість з еліти вилетіли Сампдорія, Кротоне й Спеція.

реклама