IFAB офіційно погодила революційні зміни – голкіпери більше не зможуть затягувати час

Міжнародна рада футболу ухвалила нове рішення, яке вплине на роботу воротарів.

Андрій Лунін проти Роберта Лєвандовскі / фото: OSCAR DEL POZO/AFP via Getty Images

Андрій Лунін проти Роберта Лєвандовскі / фото: OSCAR DEL POZO/AFP via Getty Images

Ольга Любушкіна Журналістка

Тривалий час IFAB намагалася знайти спосіб, щоб голкіпери не затягували час при введенні м'яча у гру. У 2024 році почали тестувати правило "8 секунд".

до речі

реклама 21+

На своєму офіційному сайті Міжнародна рада футболу оголосила, що на щорічному зборі було ухвалено рішення, щодо правила "8 секунд". Це означає, що з наступного сезону воротарі матимуть 8 секунд для введення м'яча у гру.

Суддя почне відраховувати 8 секунд, коли голкіпер чітко контролює м'яч рукою або руками. Рефері використовуватиме підняту руку, щоб чітко показати зворотний відлік від 5 секунд до 0. Якщо за 8 секунд воротар не введе м'яч у гру, то арбітр буде призначати кутовий удар на користь команди суперника.

"Вимкни свій ноутбук, щоб ми могли разом подивитися серіал": як Робін ван Персі будує кар’єру тренера

Читайте також