"Хочу подивитись, як він десь на Камп Ноу не дав би вкинути аут": Кобін розніс суддів після поразки від Оболоні

Головний тренер Інгульця Василь Кобін прокоментував роботу арбітрів у матчі 23-го туру УПЛ проти Оболоні (0:1).

Василь Кобін / ФК Інгулець

Василь Кобін / ФК Інгулець

Віталій Ковальчук Журналіст
Огляд матчу

– Поразка сусіду за турнірною таблицею. Наскільки вона неприємна? І як команда виходитиме з такого становища?

– Вона неприємна лише в тому, що де б ми не грали – ми граємо на виїзді. Тут не так справа у поразці сусіду. Ось судді. Ну, краще мовчати. Якщо арбітр боїться дати супернику кинути аут... У Львові просто вилучили гравця, а тут не дали вкинути аут. І фол останньої надії не перевірили. Це неясно, адже кваліфікація арбітра дуже висока, він судить єврокубки.

до речі
відео дня
реклама 21+

Хочу подивитись, як він десь на Камп Ноу не дав би вкинути аут. Тут він це може собі дозволити, бо ніхто його не покарає, – сказав Кобін на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, Інгулець поступився Оболоні (0:1) у матчі 23-го туру УПЛ та залишився на 15-му місці у турнірній таблиці. В доробку клубу з Петрового 16 набраних балів.

відео дня

Оболонь перемогла Інгулець у битві за виживання, наблизивши петровців до вильоту з УПЛ

реклама