Гармаш назвав винних у втраченій перемозі над Карпатами

Півзахисник Динамо Денис Гармаш поділився враженнями від несподіваної нічиєї у матчі 12-го туру УПЛ проти Карпат (1:1).

Денис Гармаш / Футбол 24

Денис Гармаш / Футбол 24

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

"Засмучені всі, що так вийшло, але ми самі винні. Треба було забивати другий гол, щоб не було кінцівки валідольної, як то кажуть.

до речі
відео дня
реклама

Чи підтримали Шабанова в роздягальні? Та все нормально. Він засмутився, але все нормально, ми його підтримаємо", – поділився Гармаш в коментарі ПроФутболу.

Нагадаємо, Динамо втратило перемогу над Карпатами на останніх хвилинах (1:1) через автогол Шабанова.

"Шепелєв забив? Поставте VAR!": чому Динамо і Шахтар втратили очки, а два клуби опинилися у "психологічній дупі"

YouTube video thumbnail for video ID: vTO-hvbg_f8
реклама