Франція – Україна: Ярмоленко і Лунін пропустять гру – офіційна заявка "синьо-жовтих" на матч відбору до ЧС-2022

Андрій Шевченко визначився з переліком футболістів, які можуть вийти на поле у першому турі відбору на чемпіонат світу-2022 проти збірної Франції.

Франція – Україна: Шевченко оголосив заявку на матч 24 03 2021 / УАФ

Франція – Україна: Шевченко оголосив заявку на матч 24 03 2021 / УАФ

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Серед 28-ми футболістів, які вирушили до столиці Франції, у заявку на гру проти чинних чемпіонів світу не потрапили Дмитро Різник, Андрій Лунін, Андрій Ярмоленко, Олександр Тимчик та Володимир Шепелєв, інформує офіційний сайт УАФ.

до речі
відео дня
реклама

Як відомо, у Києві залишився і нападник СК Дніпро-1 Артем Довбик, який в останній момент був викликаний до табору збірної, але не зміг полетіти з командою через бюрократичні причини.

Франція – Україна: офіційна заявка "синьо-жовтих" на матч відбору до ЧС-2022:

Голкіпери: Андрій Пятов, Анатолій Трубін, Георгій Бущан.

Захисники: Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Віталій Миколенко, Ілля Забарний, Олександр Сирота, Олександр Караваєв, Юхим Конопля, Едуард Соболь, Богдан Михайліченко.

Півзахисники: Марлос, Євген Коноплянка, Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Олександр Зубков, Руслан Маліновський, Віктор Коваленко, Євген Макаренко, Олександр Зінченко.

Нападники: Жуніор Мораєс, Роман Яремчук.

Поєдинок Франція – Україна стартує о 21:45 за Києвом на стадіоні Стад де Франс. "Футбол 24" проведе текстову онлайн-трансляцію матчу.

відео дня

Франція – Україна: анонс матчу відбору до ЧС-2022

реклама