Фонсека знайшов причину втраченої перемоги Мілана над Ліверпулем у Лізі чемпіонів, зробивши відверте зізнання

Головний тренер "россонері" Паулу Фонсека підбив підсумки дуелі з Ліверпулем (1:3) у матчі 1-го туру ЛЧ.

Паулу Фонсека / EPA-EFE/ANGELO CARCONI

Паулу Фонсека / EPA-EFE/ANGELO CARCONI

Олег Василишин Журналіст

"Ми добре почали, але потім пропустили два голи за стандартних положень, і вони змінили гру. Не можна припускатися помилок у таких матчах. Коли справи йдуть добре, команда має ентузіазм. Але коли виникають проблеми, команді не вистачає сміливості грати так само.

до речі
відео дня
реклама 21+

Я не думаю, що нам не вистачало правильного настрою. Я вважаю, що ми добре почали, але після пропущених м'ячів команда втратила рівновагу і почала припускатися помилок, які мають вирішальне значення проти такої команди, як Ліверпуль. Мушу сказати, що Ліверпуль грав краще", – цитує Фонсеку офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Мілан вийшов вперед вже на 3-й хвилині, однак під кінець тайму розгубив свою перевагу завдяки голам Конате та ван Дейка, а по перерві Собослай добив італійців.

Ліга чемпіонів: Баварія хокейним рахунком і покером Кейна залякує Шахтар, Ліверпуль оформив камбек з Міланом

реклама