Фонсека та гравці Шахтаря напали на арбітра Бойка після поразки від Зорі
Після поєдинку 19 туру УПЛ Зоря – Шахтар на полі відбувся неприємний інцидент.

Паулу Фонсека / ФК Шахтер
Будь в курсі спортивних новин першим
Арбітр матчу Сергій Бойко під час матчу вилучив трьох гравців Шахтаря, що обурило тренерський штаб донецької команди та гравців.
Палкін про матч Зоря – Шахтар: За всі мої роки роботи в клубі я ще не бачив такого свавілля, яке влаштував арбітр
Відразу після фінального свистка наставник Шахтаря Паулу Фонсека разом із тренерами та гравцями накинувся на суддю із претензіями. Виникла штовханина, проте у конфлікт втрутилась охорона та взяла ситуацію під контроль.
Зоря – Шахтар – 2:1 – Відео голів та огляд матчу
реклама