Фергюсон та Венгер навіть на пенсії переписують історію АПЛ – легендарні менеджери тріумфували одночасно

Англійська Прем'єр-ліга відзначила досягнення найуспішніших тренерів цього турніру.

Арсен Венгер та Алекс Фергюсон / фото із соцмереж

Арсен Венгер та Алекс Фергюсон / фото із соцмереж

Сер Алекс Фергюсон та Арсен Венгер потрапили до зали слави АПЛ, повідомляє прес-служба організації. Колишні наставники Манчестер Юнайтед та Арсенала стали першими тренерами, які отримали таку відзнаку.

до речі
відео дня
реклама

"Це честь, коли ти отримуєш таке визнання. Однак справа не тільки в мені як у людині. Йдеться про роботу в Манчестер Юнайтед та про наш багаторічний зв'язок, тому я також пишаюся клубом, персоналом та своїми гравцями. Я вважаю, що Арсен дуже гідний номінант, оскільки він фантастично перетворив Арсенал", – прокоментував подію Фергюсон.

"Ми завжди хотіли дати щось особливе вболівальникам, і коли у вас є гравці, здатні на надзвичайні речі, – це реально. Хотів би, щоб мене знали як людину, яка любила Арсенал, поважала цінності клубу і залишила його в такому становищі, де він міг рости і досягати ще більшого. Велика честь розділити цю мить із сером Алексом", – зазначив Венгер.

відео дня

Нагельсманн – іграшка в руках примхливої Баварії. У Мюнхені запанікували та пішли проти здорового глузду

реклама