Фенербахче підпише екс-нападника Манчестер Юнайтед перед матчами з Динамо у Лізі чемпіонів
Турецький гранд досягнув домовленості про прихід норвезького нападника Джошуа Кінга.

Джошуа Кінг (праворуч) / Reuters
Усі новини ЧС-2026 в один клік.
Фенербахче у своєму твіттері оголосив про принципову домовленість щодо приходу Джошуа Кінга.
реклама
Вже сьогодні ввечері нападник має прибути до Стамбулу, пройти медогляд та домовитись щодо умов переходу, після чого, скоріш за все, поставить підпис під угодою.
Зазначимо, що Кінг останній сезон провів у складі Уотфорда, який, за підсумками кампанії 2021/22 вилетів з АПЛ. В активі норвежця 33 матчі у всіх змаганнях, 5 голів та 3 асисти. За свою кар'єру пограв за Евертон, Борнмут, Борусію М, Блекберн, Халл Сіті, а з 2008 по 2013 роки перебував у системі Манчестер Юнайтед.