Фани "Сток Сіті" приготували для Моурінью спеціальний стілець (ФОТО)

Вболівальники "гончарів" приготували цікавий сюрприз для Жозе Моурінью, який через дискваліфікацію не зможе бути присутнім на сьогоднішньому матчі між "Сток Сіті" та "Челсі".

Стілець для Моурінью

Стілець для Моурінью

Один із фанатів команди Марка Х’юза під нікнеймом “Stokie Jase” опублікував на своєму твіттер-акаунті фото стільця з написом “Зарезервовано для “Жозе” Особливого”.

Жозе Моурінью прокоментував своє покарання наступним чином: “Не буду оскаржувати свою дискваліфікацію. Нерозумно боротись в битві, яка, як ти і сам знаєш, закінчиться поразкою”.

“В мене немає конкретних планів щодо перегляду матчу. Можливо, я присяду десь зі своїм айпедом. А може і зовсім не буду дивитись”, – поділився планами на гру португалець.

Нагадаємо, що ФА, незадоволена поведінкою Моурінью в матчі 10 туру АПЛ між “Челсі” та “Вест Хемом”, дискваліфікувала його на один матч. В тому поєдинку головний тренер “синіх” під час перерви намагався пройти в суддівську кімнату.

Додамо також, що Кріштіану Роналду назвав Моурінью найкращим тренером в світі.

реклама