ФА не каратиме манчестерські клуби за бійку після дербі

Манчестер Юнайтед і Манчестер Сіті не нестимуть відповідальність за конфлікт після матчу 16 туру.

Хосеп Гвардіола та Жозе Моурінью / Goal.com

Хосеп Гвардіола та Жозе Моурінью / Goal.com

Футбольна асоціація Англії після розгляду всіх матеріалів і свідчень очевидців події ухвалила рішення не вживати жодних заходів до обох команд, повідомляє ITV.

до речі
відео дня
реклама 21+

Нагадаємо, що конфлікт розпочався після того, як Манчестер Сіті почав гучно святкувати перемогу над Манчестер Юнайтед (2:1) у роздягальні домашньої арени останніх "Олд Траффорд". Це нібито не сподобалось головному тренеру "червоних дияволів" Жозе Моурінью, про що він вирішив особисто повідомити суперникам.

У результаті, зав'язалася словесна перепалка, яка згодом переросла в бійку "стінка на стінку". У ході колотнечі в наставника МЮ полетіли пластикові пляшки, а помічник головного тренера Сіті Мікель Артета отримав синець на лобі та розбиту брову. Втихомирити футболістів і персонал обох клубів змогла лише служба безпеки стадіону.

Моурінью та Артета постраждали у сутичці після матчу МЮ – Ман Сіті – поліції довелось заспокоювати 20 представників обох команд

реклама