Екс-форвард Карпат і Чорноморця оголосив про завершення кар'єри – він брав бронзу УПЛ і виходив у фінал Кубка України

Український нападник Денис Васін виріши повісити бутси на цвях.

Денис Васін / ФК Карпати

Денис Васін / ФК Карпати

Олег Василишин
Олег Василишин Журналіст

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

"Я завершую свою професіональну кар'єру футболіста. Хочу подякувати всім, хто був поруч на цьому шляху. Було багато незабутніх моментів.

до речі
відео дня
реклама

Моя кар'єра почалася в сезоні 2004/05, коли я підписав свій перший контракт із рідною командою ФК Чорноморець, і завершую її в ФК Фратрія.

Попереду нова сторінка, яка вже розпочалася, і на цьому шляху будуть нові виклики, перемоги та відкриття. Я залишаюся у футболі, але вже в іншій ролі. Слава Україні, слава ЗСУ, до нових зустрічей!" – написав Васін на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

Нагадаємо, окрім Чорноморця в Україні Денис також виступав за Карпати, Маріуполь, кам'янську Сталь, Ворсклу, Інгулець та Кривбас. За кордоном встиг пограти за білоруську Белшину, литовську Йонаву та болгарську Фратрію.

У складі Чорноморця виграв срібні медалі Першої ліги (сезон 2010/11), а з Ворсклою завоював бронзу УПЛ (сезон 2017/18), а також став фіналістом Кубка України (2019/20). Провів 3 матчі у складі молодіжної збірної України, в яких відзначився одним голом.

відео дня

"Ковалівських сердець" ще вистачить, але це шлях у нікуди: чому Колосу потрібен Максимов або інша стратегія

реклама
реклама