"Дуже шкода, що з батьками я так більше вже не побачусь": екс-гравець Динамо не планує їздити в Росію до родичів

Колишній півзахисник Динамо Артем Яшкін не бачить сенсу в поїздках "за порєбрік", хоч там і залишились його батьки.

Артем Яшкін / dynamo.kiev.ua

Артем Яшкін / dynamo.kiev.ua

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

"Повертатися до Росії? А навіщо? Дуже шкода, що з батьками я так більше вже не побачусь. Оце шкода. Я туди точно не поїду. А з ними можу зустрітися тільки за кордоном, якщо ухвалять якийсь закон, або коли мені виповниться. Якщо їх якось можна витягти...

до речі
відео дня
реклама

Але вони також не поїдуть. Вони приросли, у них дача. У них усі там. Я намагався зробити мамі посвідку на проживання в Україні, але саме почався ковід, і всі інстанції закрилися. Документи лежать. У Росії мене більше не побачить ніхто", – поділився Яшкін у інтерв'ю Sportarena.

Зазначимо, що Артем Яшкін – уродженець Росії, але після того, як став гравцем Динамо, взяв українське громадянство та виступав за національну команду.

Росія напала на Україну: Зінченко скинувся на "Байрактари", Алієв зробив сміливу заяву (LIVE)

реклама