Дортмундська "Борусія" карає фанів за гомофобські банери
Дортмундська "Борусія" інформувала, що покарала фанатів, відповідальних за вивішування на її стадіоні образливого для гомосексуалістів банеру.

Той самий банер на "Вестфалленштадіон"
Будь в курсі спортивних новин першим
Найбільш суворе покарання отримав один фанат, якому на три роки заборонили відвідувати домашні матчі команди.
"До подібних питань "Борусія" ставиться дуже уважно. Ми поважаємо всіх і засуджуємо прояви расизму та гомофобії на стадіоні", - заявив виконавчий директор клубу Ханс-Йоахім Ватцке.
Образливий для гомосексуалістів банер з'явився 17 березня на матчі "Борусія" - "Вердер" (1:0). Керівництво "Борусії" повідомило, що група, відповідальна за появу банеру, публічно перепросила за інцидент.