Допінг-скандал Мудрика: журналіст назвав можливого винуватця – той не забарився з відповіддю
Журналіст Михайло Співаковський розповів одну з версій щодо позитивного допінг-тесту, який пройшов Михайло Мудрик.

Михайло Мудрик / УАФ
"Є конспірологічна версія. Дехто в оточенні Михайла Мудрика якось дуже обережно на це натякає, що це могла бути помста екс-агентів Мудрика, від яких він пішов. Насамперед називається прізвище Євгена Краснікова, людини, яка безумовно, беззаперечно, неймовірно вклалася в розвиток кар'єри Мудрика.
І нібито хтось звідти якось це спровокував. Але за усієї поваги до Краснікова, мені дуже важко повірити, що він може бути Волдемортом такого високого левелу", – сказав Співаковський в ефірі ТаТоТаке.
Втім, Євген Красніков у коментарі Sport-express.ua відповів на звинувачення на свою адресу: "Там хтось подзвонив Співаковському і висунув цю абсурдну версію. У мене тільки одне питання! Чому Співаковський назвав моє прізвище, але не називає прізвище людини, яка йому це сказала? Нехай назве прізвище цієї людини! А так – це звичайне вкидання".
Нагадаємо, проба А допінг-тесту Мудрика виявилась позитивною (раніше ЗМІ повідомляли, що аналіз Михайло здавав після матчу Ліги націй). Українець заявив, що ніколи свідомо не вживав заборонених препаратів і навіть встиг пройти поліграф. Найближчими днями має бути відкрита проба "B". Якщо вона також виявиться позитивною, українцю загрожує до 4 років дискваліфікації.

