"Дивіться за собою", – Вернидуб натякнув на скарги Фонсеки про "7 очевидних пенальті"
Наставник луганської Зорі Юрій Вернидуб не захотів коментувавти суддівство у матчі проти Динамо, в якому Кабаєв отримав червону картку наприкінці зустрічі.

Юрій Вернидуб / Фото: соцмережі
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
"Я не хочу коментувати так, як мої колеги, які вишукують причини, чому не призначили 7 пенальті, чому ще якась суддівська ганьба.
реклама
Нехай згадують, коли їхня команда грала, там не менше ганьби було. Коли Тайсону, якщо ви пригадуєте, не дали червону картку. Чому ці моменти не згадують, а слідкують за іншими командами?
Слідкуйте за собою. Я нікого обговорювати не хотів і не буду. Всі ми люди і всі можемо помилятися", – сказав Вернидуб у ефірі програми "Профутбол".
"