Динамо U-19 провело спаринг у Румунії – за грою спостерігав Луческу

Молодіжка Динамо продовжує підготовку до матчу Юнацької ліги УЄФА.

Динамо U-19 / ФК Динамо

Динамо U-19 / ФК Динамо

Динамо U-19 у Румунії провело першу товариську гру після початку війни України з Росією, повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Твіттер журналіст Емануель Рошу.

до речі
відео дня
реклама

Суперником киян стала Уніря Констанца. Цікаво, що за поєдинком особисто спостерігав головний тренер Динамо Мірча Луческу. Гра завершилася перемогою українців з рахунком 5:0.

Нагадаємо, Динамо U-19 готується до матчу Юнацької ліги УЄФА проти Спортінга, який має відбутися у Румунії 6 квітня.

Росія напала на Україну: Шахтар заперечив відставку Де Дзербі, Сидорчук відмовився йти з Динамо, заяви Реброва (LIVE)

реклама