Динамо зіграє з топ-клубом Франції перед Фенербахче
Підопічні Мірчі Луческу на тренувальних зборах перед стартом нової кампанії гратимуть не лише зі швейцарськими командами.

Фото ФК Динамо
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Кияни вже вийшли з відпустки й починають підготовку до кампанії 2022/23. На кінець червня вже є два заплановані спаринги. Тепер з'явилась інформація про товариський поєдинок з Ліоном.
Як інформує Ledauphine, зустріч з іменитим французьким клубом повинна відбутись 12 липня на стадіоні Рожон. Для "хлопчиськ" гра стане другою у межах підготовчих зборів до нового сезону.
Нагадаємо, вже 19/20 липня на Динамо чекає перша зустріч другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти Фенербахче. Матч-відповідь запланований на 26/27 число. УПЛ попередньо стартуватиме наприкінці серпня.