Динамо та ще 4 клуби першими пройшли у плей-офф Ліги Європи 2017/18

5 команд змогли гарантувати собі участь у весняній частині Ліги Європи сезону 2017/18 після 4 туру групового етапу.

Фото ФК Динамо

Фото ФК Динамо

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

До Динамо, яке здобуло виїзну перемогу над Янг Бойз, приєднались Стяуа, Арсенал, Лаціо та Зеніт.

Усі ці команди, окрім Лаціо, гарантували собі як мінімум друге місце в своїх групах. Римські "орли" ж навіть змогли "зарезервувати" першу позицію у квартеті.

Група Динамо:

Група Стяуа:

Група Арсенала:

Група Лаціо:

Група Зеніта:

реклама