Динамо офіційно попрощалось із Белуце

Хавбек Динамо Тудор Белуце дізнався рішення киян щодо свого майбутнього у клубі.

Тудор Белуце / фото: ФК Динамо

Тудор Белуце / фото: ФК Динамо

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

"Біло-сині" не планують продовжувати орендну угоду із Белуце, повідомляє офіційний сайт Динамо.

до речі
відео дня
реклама

Тудор вже покинув розташування киян та повернеться до розташування Брайтона, який володіє правами на гравця.

Нагадаємо, 22-річний півзахисник перейшов у Динамо в жовтні минулого року на правах оренди з Брайтона. Загалом Белуце зіграв три офіційні матчі за основу киян, провівши сумарно на полі лише дев'ять хвилин.

Як Динамо підсилитися і зекономити, або Два лідери Зорі можуть вирішити проблеми Луческу

реклама