Динамо не хотіло купувати Нуху, – журналіст

Київський клуб не цікавився послугами захисника Янг Бойз.

Касім Нуху

Касім Нуху

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Київське Динамо не збиралося купувати захисника Янг Бойз Касіма Нуху. Про це Динамоманії повідомив швейцарський журналіст Моріц Мартелер, який веде колонку про Янг Бойз у виданні Der Bund.

За словами швейцарського журналіста, зацікавленість Нуху зі сторони московського Спартака є правдивою. Втім, якщо трансфер відбудеться, то Янг Бойз отримає лише половину 10 мільйонів євро, решта надійде екс-клубу Нуху Леганесу.

Сам гравець не хоче переходити у Росію та чекає на вигідну пропозицію з Європи.

до речі
відео дня
реклама

Нагадаємо, що інформацію про зацікавленість Нуху зі сторони Динамо повідомив журналіст Ігор Бурбас.

У нинішньому сезоні 22-річний ганський захисник зіграв 17 матчів, протягом яких забив 2 голи та віддав 2 результативні передачі.

реклама