Дешам провів передостанній матч на чолі збірної Франції – має питання до судді за мотивами півфіналу ЧС-2026

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував поразку своєї команди від Іспанії у півфіналі ЧС.

Дідьє Дешам / EFE

Дідьє Дешам / EFE

Олекса Бик
Олекса Бик Журналіст

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google
матч проходить на нейтральному полі
Огляд матчу

Після поразки від Іспанії у півфіналі ЧС-2026 (0:2) цикл Дідьє Дешама на посаді головного тренера збірної Франції добіг кінця. Матч за 3-тє місце стане для головного тренера останнім на чолі "Ле Бльо". Як повідомляє Фабріціо Романо, після цього розпочнеться ера Зінедіна Зідана.

до речі
відео дня
реклама

"Суддівство? Якщо я щось скажу, то виглядатиму як скиглій, бо ми програли. Але я запитую вас: чи справляється суддя із завданням суддівства півфіналу? Був пенальті, але справа не тільки в ньому, були й інші спірні епізоди. Я не маю нічого проти судді сьогодні ввечері, але задайте собі це питання.

Гравці пригнічені, але ми маємо мислити логічно: технічно ми були гіршими. Це наша вина. Але я хочу поставити запитання: чи відповідає суддя рівню півфіналу? Я не буду на це відповідати. Було чимало ситуацій… Але головна причина в тому, що ми просто грали нижче свого рівня, припустилися кількох технічних помилок, пасів, які могли призвести до гольових моментів", – сказав Дешам у коментарі BeIN Sports.

відео дня
до речі
реклама