Данія скомбінувала провал двох збірних України, Іспанія з хет-триком гравця Барси влаштувала 1:12 Чорногорії: Євро U-19
Іспанія грала проти Чорногорії, а Румунія зійшлася з Данією в рамках останнього туру групового етапу Євро-2025 U-19. Результати та звіт про матчі читайте на "Футбол 24".

Чорногорія – Іспанія – 0:5 / Photo by Harry Murphy - UEFA/UEFA via Getty Images
Євро-2025 U-19, 3-й тур групового етапу
Група А
Чорногорія – Іспанія – 0:5
Голи: Жун'єнт, 14, 28, 65, Віргілі, 16, Уестамендія, 35
Данія – Румунія – 0:3
Голи: Гутя, 34, Барбу, 58, Вермешан, 77
Іспанія заздалегідь гарантувала собі першу сходинку групи, але напіврезервом безжально розбила Чорногорію. Найбільше куражився Кім Жун'єнт. 18-річний хавбек Барселони у попередніх турах навіть не мав місця в старті, а сьогодні оформив хет-трик і відразу став одноосібним лідером перегонів бомбардирів. Іспанія завершує групу з максимальними 9 очками та різницею голів 9:1. У бідолашної Чорногорії "бублик" та різниця 1:12.
до речі
Паралельно Данія та Румунія мали очну битву за другу путівку в плей-офф. Завдяки кращій різниці голів скандинави могли грати на нічию, але провалились у стилі вчорашньої збірної України U-21 або дорослої на Євро-2024. Ще до перерви румуни вийшли вперед завдяки точному удару Гуті, а в другій половині Барбу та Вермешан довели справу до розгрому.
3:0 – Румунія заслужено виходить у півфінал домашнього Євро, де точно зустрінеться з Нідерландами (вони достроково виграли групу В). Іспанія дізнається суперника вже завтра.

