Чорноморець жорстко покарали через поведінку вболівальників

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України визначив міру покарання для одеського Чорноморця через поведінку фанатів.

Вболівальники Чорноморця / Фото з соцмереж

Вболівальники Чорноморця / Фото з соцмереж

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв санкції щодо поведінки вболівальників одеського клубу під час матчів 13-го туру УПЛ Чорноморець – Карпати (0:5) і 1/8 фіналу Кубка Україна Чорноморець – Ворскла (1:2), повідомляє офіційний сайт клубу.

до речі
відео дня
реклама

Нагадаємо, фанати використовували піротехнічні засоби, які спонукали арбітра до зупинки матчу.

Таким чином, одеський клуб зобов'язаний виплатити 50 тисяч грн штрафу та провести наступний домашній матч чемпіонату УПЛ з частково закритими секторами стадіону Чорноморець (сектори № 6 і 20).

Нагадаємо, після 15 турів одесити знаходяться на 11-й сходинці турнірної таблиці, маючи в активі 9 очок.

Червенков: Будь-яка розумна людина повинна зрозуміти, що Чорноморець – це не Манчестер Сіті

реклама