Чорноморець офіційно оголосив про відхід 8 футболістів – допомогли повернутися в УПЛ, серед них 2 екс-гравці Динамо
Одразу низка гравців покинуть одеський Чорноморець.

Олексій Хобленко / фото: ФК Чорноморець

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Цього літа Чорноморець покидає одразу 8 виконавців.
"Футбольний клуб Чорноморець дякує гравцям, які були частиною команди в сезоні, що завершився нашим поверненням до Української Прем’єр-ліги. Кожен із вас зробив свій внесок у спільний результат, важливі перемоги та шлях, який команда пройшла разом із нашими вболівальниками. Водночас клубом ухвалено рішення не продовжувати контракти з гравцями, термін дії угод яких завершується.
Команду залишають: Віталій Єрмаков, Олексій Хобленко, Олександр Скляр, Владислав Кулач, Олександр Каплієнко, Юрій Романюк, Максим Луньов і Артем Габелок. Бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі та нових футбольних досягнень!" – йдеться у заяві одеського клубу.
Зауважимо, що Олексій Хобленко та Владислав Кулач є колишніми гравцями київського Динамо.