Чемпіон світу продовжить контракт з Інтером – він буде другим найвисокооплачуванішим гравцем Серії А
Нападник збірної Аргентини Лаутаро Мартінес продовжить виступати у складі Інтера.

Лаутаро Мартінес / фото: ANSA
"Нерадзуррі" тривалий час вели перемовини з 26-річним аргентинцем про пролонгацію контракту. Як повідомляє Italian Football TV, Лаутаро Мартінес продовжить угоду з Інтером до 2029 року.
Джерело інформує, що нападник буде отримувати 9 млн євро за сезон, а також передбачені бонуси. Лаутаро стане одним з найвисокооплачуваніших гравців чемпіонату Італії. Наразі найбільша зарплатня у Віктора Осімхена, яка становить 10 мільйонів євро.
Нагадаємо, що аргентинський нападник виступає у складі "нерадзуррі" з 2018 року. Загалом Лаутаро зіграв за Інтер у 282 матчах, забивши 129 голів та оформивши 43 асисти. З міланським клубом Мартінес двічі здобував титул чемпіона Італії та Кубок Італії, а також три рази вигравав Суперкубок.

