Божевілля в Туреччині: гравці влаштували масову бійку, арбітр показав 5 червоних – жахливі кадри сутички

У чемпіонаті Туреччини зустріч між Бурсаспор та Діярбакірспор закінчилася масовою бійкою.

Бурсаспор – Діярбакірспор / фото: AA

Бурсаспор – Діярбакірспор / фото: AA

Олекса Бик
Олекса Бик Журналіст

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

На початку грудня весь футбольний світ облетіли жахливі кадри з турецької ліги, коли президент однієї з команд жорстоко побив арбітра матчу. Здавалось, що на цьому подібні інциденти закінчаться, алеТуреччина знову потрапила на перші шпальти видань через новий скандал.

до речі
відео дня
реклама

Зустріч між Бурсаспором та Діярбакірспором у Другій лізі в Білій групі закінчилася масовою бійкою у компенсований час. У сутичці брали участь не тільки футболісти обох команд, а й технічний персонал. Головному арбітру матчу довелося показати п'ять червоних карток.

Варто зауважити, що гра завершилася перемогою Діярбакірспора з рахунком 2:0

"Я роздушу тобі голову". Арда Туран – головний бедбой футболу: бив арбітра, просив себе застрелити, мав Ердогана-свідка

реклама