Борусія М втратила ще одного лідера перед матчем із Шахтарем у Лізі чемпіонів
Менхенгладбахська Борусія зазнала серйозної втрати перед матчем 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Шахтаря.

Рамі Бенсебаїні / Bild
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Захисник здав позитивний тест на коронавірус, через що не зможе зіграти проти Шахтаря, повідомляє офіційний сайт Борусії М.
реклама
Бенсебаїні вже поміщений на карантин після повернення із розташування збірної Алжиру, а інші гравці здали негативні тести на COVID-19 перед матчем із Аугсбургом.
До слова, оборонець провів 10 матчів у складі Борусії М у поточному сезоні, записавши до свого активу 3 голи.