Андерлехт Михайліченка врятувався від поразки завдяки голу на 90+6 – VAR відібрав покер у екс-динамівця
Андерлехт в рамках другого туру другого етапу чемпіонату Бельгії уникнув поразки проти Антверпена.

Дьємерсі Мбокані / Getty images
Бельгія. Група 1, 2 тур
Андерлехт – Антверпен – 2:2
Голи: Варсарен, 57, Міазга, 90+6 – Мбокані, 49, 84 (п)
Команди за підсумками регулярного сезону змогли пробитися у чемпіонську групу, але в ній змушені миритися із роллю аутсайдерів. Андерлехт у першому турі несподівано зумів відібрати очки у лідера, тому сподівався на позитивний результат і сьогодні.
до речі
У першому таймі глядачі забитих м'ячів не побачили, зате після перерви відбулася справжня вистава, де головною зіркою був Дьємерсі Мбокані. Колишній динамівець записав у свій актив аж чотири голи. Щоправда, два з них відібрав VAR. Зрештою, господарі, у складі яких майже всю гру провів Богдан Михайліченко, змогли відігратися, вдруге зрівнявши рахунок на останніх секундах.
Нічия жодним чином не змінила турнірне становище у квартеті. Антеверпен залишився останнім, Андерлехт – третій з такою ж кількістю очок (по 31).

