Аматорські Карпати домовилися з трьома екс-гравцями "зелено-білих"

Наставник аматорських Карпат Андрій Тлумак активно працює над підсиленням команди перед виступами у Другій лізі.

Денис Кожанов / Фото ФК Минай

Денис Кожанов / Фото ФК Минай

Головний тренер команди вже домовився про перехід у клуб Дениса Кожанова і Андрія Ткачука, які раніше виступали за Минай, повідомляє Meta-ratings.

до речі
відео дня
реклама 21+

Ще одним новачком аматорів стане Mаксим Кучинський. Усі гравці раніше також виступали за Карпати в УПЛ. Кожанов відіграв 150 матчів у всіх турнірах, Ткачук провів 169 ігор, Кучинський – 25.

Нагадаємо, любительські Карпати провели минулий сезон в першій групі аматорського чемпіонату України, за результатами якого вийшли до Другої ліги. Вони не планують об’єднуватися з клубами-близнюками зі Львова та Галича.

Луческу на коні, полтавська магія, тренерські відкриття і скандали у чемпіонаті безхатченків – підсумки УПЛ 2020/21

реклама