Алонсо виніс фінальний вердикт Вінісіусу після істерики бразильця в Ель Класіко: "Ми всі в одному човні"

Головний тренер Реала Хабі Алонсо прокоментував вибачення Вінісіуса після конфлікту через заміну в матчі проти Барселони (2:1).

Вінісіус та Алонсо / фото: IMAGO

Вінісіус та Алонсо / фото: IMAGO

Володимир Пастух Журналіст

"Епізод з Вінісіусом? Ми зосереджені на тому, що чекає Реал попереду, кожен хоче мати багато ігрового часу, і це добре. Усі налаштовані на одне й те саме. Ми хочемо рухатися далі – всі до однієї мети.

до речі

реклама 21+

Перемовини щодо нового контракту з Вінісіусом? Я бачу, що він дуже зосереджений на футболі. Він провів чудову гру проти Барселони", – цитує заяву Хабі Алонсо на прес-конференції Marca.

Але представники іспанських ЗМІ були невблаганними й запитували про бразильця знову і знову.

"Я вже відповів на три чи чотири запитання щодо Вінісіуса. Думаю, я дав достатньо відповідей. Але після середи все вже вирішено. Основна наша увага зосереджена на наступному матчі та складі, який у нас є. Я розумію вас, але зрозумійте і мене.

Заява Вінісіуса з вибаченнями дуже цінна, я задоволений цим вчинком. Ми всі в одному човні, в нас одна мета. Це була дуже позитивна заява. Він говорив від щирого серця про те, що хоче дати команді. Найважливіше – це те, що він сказав своїм товаришам по команді та вболівальникам. Питання закрите", – наголосив тренер Реала.

Нагадаємо, що 1 листопада Реал зіграє проти Валенсії у рамках 11-го туру Ла Ліги.

Революція Хабі Алонсо спровокувала гучну реакцію в Реалі – дісталося навіть зіркам і найближчим, шок екс-тренера Барси

Читайте також