Аль-Хіляль без Бензема втратив очки в Лізі чемпіонів АФК, екс-гравцю Ліверпуля не вдалося забити, фіаско зірок Аль-Ахлі
У понеділок, 9 лютого, відбулось декілька матчів азійської Ліги чемпіонів. Звіт про них читайте у цій новині на "Футбол 24".

Аль-Ахлі Дубай – Аль Хіляль / фото: Аль Хіляль
Ліга чемпіонів АФК, етап ліги, 7-й тур
Аль-Ахлі Дубай (ОАЕ) – Аль-Хіляль (Саудівська Аравія) – 0:0
Аль-Вахда (ОАЕ) – Аль-Ахлі Джидда (Саудівська Аравія) – 0:0
Насаф Карші (Узбекистан) – Аль-Шота (Ірак) – 1:1
Голи: Рахматов, 8 – Аль-Імарі, 68
Аль-Духайль (Катар) – Аль-Шарджа (ОАЕ) – 1:1
Голи: Бульбіна, 81 (п.) – Коронадо, 41 (п.)
В азійській Лізі чемпіонів 9 лютого відбулися 4 матчі 7-го туру. Всі поєдинки синхронно завершилися нічиїми.
Аль-Хіляль без Каріма Бензема не зміг переграти Аль-Ахлі Дубай. Команда Сімоне Індзагі виглядала ніяково в цьому матчі. Дарвін Нуньєс вже традиційно не зміг забити – в його доробку лише жовта картка. Команда з ОАЕ могла навіть сенсаційно вирвати перемогу, але воротар Аль-Хіляля відіграв надійно. У підсумку – нічия 0:0.
Зауважимо, що Бензема не може брати участь у матчах Аль-Хіляля у першому етапі Ліги чемпіонів АФК, адже був заграний за Аль-Іттіхад. Карім зможе грати вже в раунді плей-офф. Аль-Хіляль після 7 турів перебуває на першому місці в таблиці.
Інший гранд із Саудівської Аравії, Аль-Ахлі Джидда, також розписав мирову – проти Аль-Вахди з ОАЕ. Зіркові Тоуні, Марез та Кессьє не змогли пробити оборону скромих суперників – 0:0.
Голи забивали лише в менш статусних матчах. Насаф Карші з Узбекистану зіграв унічию з іракським Аль-Шота. На гол Рахматова відповів Аль-Імарі, 1:1. А катарський Аль-Духайль врятував очко в грі проти Аль-Шарджа. Гол бразильця Коронадо не став переможним, адже на 81-й хвилині гравець збірної Алжиру Аділь Бульбіна реалізував пенальті – 1:1.

