Несподіваний тріумф "орлів" в Суперкубку Італії у відеоогляді матчу Ювентус – Лаціо – 1:3

23 грудня 2019 Читать на русском

Лаціо впевнено обіграв Ювентус та здобув Суперкубок Італії-2019. Дивіться відео голів та огляд матчу Ювентус – Лаціо.

Суперкубок Італії
завершено
-

Команди розпочали гру активно і перший гол глядачі побачили вже на 16-й хвилині: Мілінковіч-Савіч скинув головою на одиннадцятиметрову позначку, а Луїс Альберто точним ударом у верхній кут вивів "лаціале" вперед. Однак перед перервою Дибала добив м'яч у порожні ворота після пострілу Роналду та став рекордсменом Суперкубка Італії.

Роналду вперше поступився у фіналі турніру з 2013 року – вражаюча серія перемог

В другій половині Лаціо зумів добити туринців. Після скидки Пароло Луліч опинився без нагляду та розстріляв Щенсни. А в компенсований час Бентанкур був вилучений за фол останньої надії. Катальді поставив крапку в поєдинку, забивши фантастичний гол зі штрафного.

Лаціо у напруженому поєдинку переграв Ювентус та став володарем Суперкубка Італії