Мудрик відреагував на свій гол за Челсі в Кубку Англії – українцю вистачило однієї фрази

29 лютого 14:49 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Челсі в матчі 1/8 фіналу Кубка Англії переміг Лідс (3:2) і вийшов у наступний раунд турніру.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі, забив другий гол своєї команди на 37-й хвилині і був замінений за рахунку 3:2 на третій компенсованій хвилині на 19-річного фіна Джимі Тауряйнена.

"Йому потрібен час": Почеттіно розхвалив Мудрика після гола Лідсу і натякнув на його головну проблему

Після поєдинку 23-річний Мудрик опублікував пост у своєму Instagram, пояснивши своє святкування гола.

"Людський годинник – завжди поспішає, Божий годинник – завжди вчасно", – написав українець.

У поточному сезоні Мудрик у складі Челсі провів 27 матчів у всіх турнірах, у яких він забив п'ять м'ячів і зробив три асисти.

Мудрик забив у Кубку Англії, виправдавши експеримент Почеттіно – Челсі вирвав важку перемогу над Лідсом