Лунін заслужив на крутий комплімент від Касільяса за сейв у грі з Атлетіко – це допомогло перевести матч у овертайм

19 січня 10:04 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Легенда Реала Ікер Касільяс залишився у захваті від гри Андрія Луніна в одному з епізодів поєдинку з Атлетіко.

Лунін врятував Реал від пропущеного гола на 80-й хвилині, коли Морату вивели віч-на-віч з голкіпером. Одразу після цього "вершкові" розігнали результативну контратаку та перевели гру в овертайм.

Атлетіко – Реал – 4:2 – відео голів та огляд матчу Кубка Іспанії

Ікер Касільяс у твіттері зацінив класний сейв українця, написавши: "Ключовий сейв" та позначивши Луніна.

Нагадаємо, що це не допомогло Реалу пройти в наступну стадію турніру – Атлетіко виявився сильнішим у овертаймах (4:2).

Реал вилетів з Кубка, програвши Атлетіко у битві з 6 голами – Лунін довів гру до овертайму, оборона підставила українця